Obsah

Seznam zapojených škol

 

Základní škola a Střední škola Bohemia s.r.o.

Základní škola a Mateřská škola při Hamzově odborné léčebně pro děti a dospělé Luže, Košumberk 37

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Chrudim, Čáslavská 624

Základní škola a Mateřská škola Horní Bradlo, okres Chrudim

Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6

Základní škola a mateřská škola Perálec 71, okres Chrudim

Základní škola a mateřská škola Žďárec u Skutče, okres Chrudim

Základní škola a Mateřská škola Rabštejnská Lhota, okres Chrudim

Základní škola a Mateřská škola Tuněchody, okres Chrudim

Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768

Základní škola Heřmanův Městec, okres Chrudim

Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim

Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756

Základní škola, Prachovice, okres Chrudim

Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim

Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim

Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim

Základní škola Slatiňany, okres Chrudim

Základní škola a mateřská škola, Orel, okres Chrudim

Základní škola, Třemošnice, okres Chrudim

Základní škola, Chrudim, Dr. Malíka 958

Základní škola, Seč, okres Chrudim

Základní škola praktická a základní škola speciální Heřmanův Městec

Základní škola, Luže, okres Chrudim

Základní škola, Chrast, okres Chrudim

Základní škola, Nasavrky, okres Chrudim

Základní škola a mateřská škola Prosetín

Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola, Chroustovice, okres Chrudim

Základní škola a mateřská škola Morašice okres Chrudim

Základní škola, Bojanov, okres Chrudim

Základní škola a mateřská škola Stolany

Základní škola, Rosice, okres Chrudim

Základní škola a mateřská škola Proseč

Základní škola, Zaječice, okres Chrudim

Základní škola Vejvanovice, okres Chrudim

Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Chrudim

Speciální základní škola Skuteč

Speciální základní škola Chrudim

Mateřská škola a Základní škola Na rovině v Chrudimi

Mateřská škola, Bylany, okres Chrudim

Mateřská škola, Chrudim 2, Na Valech 693

Mateřská škola, Chrudim 2, Dr. Jana Malíka 765

Mateřská škola, Chrudim 3, Sv. Čecha 345

Mateřská škola, Heřmanův Městec, Jonášova 726

Mateřská škola Načešice, okres Chrudim

Mateřská škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim

Mateřská škola, Licibořice, okres Chrudim

Mateřská škola, Luže, okres Chrudim

MATEŘSKÁ ŠKOLA PŘEDHRADÍ, okres Chrudim

Mateřská škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim

Mateřská škola, Rosice, okres Chrudim

Mateřská škola, Seč, okres Chrudim

Mateřská škola Slatiňany, okres Chrudim

Mateřská škola Řestoky, okres Chrudim

Mateřská škola Úhřetice okres Chrudim

Mateřská škola, Bítovany, okres Chrudim

Mateřská škola Mladoňovice, okres Chrudim

Mateřská škola, Bojanov, okres Chrudim

Mateřská škola, Chrudim 3, Víta Nejedlého 769

Mateřská škola, Prachovice, Školní č.116, okres Chrudim

Mateřská škola, Chrudim 3, U Stadionu 755

Mateřská škola, Heřmanův Městec, Jiráskova 842

Mateřská škola, Skuteč, Osady Ležáků 767, okres Chrudim

Mateřská škola, Chrudim 4, Strojařů 846

Mateřská škola Běstvina, okres Chrudim

Mateřská škola, Nasavrky, okres Chrudim

Mateřská škola, Třemošnice, okres Chrudim

Mateřská škola, Skuteč, Poršova ulice 240, okres Chrudim

Mateřská škola, Chrast, okres Chrudim

Mateřská škola Děvčátka Momo

Mateřská škola Kočička Kočí, okres Chrudim

Mateřská škola U Sovičky Chrudim s.r.o.

 

Aktualizovaný seznam kontaktů